خانه / هدف از ایجاد این سایت

هدف از ایجاد این سایت

این سایت اطلاعات مفیدی در مورد سفر زمینی به ترکیه با اتومبیل شخصی به شما خواهد داد (بخصوص در مورد مسافرت به وان و از طریق مرز زمینی رازی – کاپی کوی و سفر به ایغدیر از مرز زمینی بازرگان) – برای نتیجه گیری بهتر ، چنانچه قصد مسافرت دارید مطالب سایت را از اول مطالعه فرمائید. در همینجا از کلیه ی دوستانی که بدنبال کسب اطلاعات در مورد پولشویی – قاچاق (طلا، ارز، موارد مخدر، انسان) – اقامت غیر مجاز – پناهندگی و فرار از کشور- اعمال خلاف عرف کشور – خروج غیر قانونی از ایران و چتر بازی ! هستند عذر خواهی میکنم . این سایت از هرگونه پاسخی در این موارد اجتناب و صرفا هدف ارائه اطلاعات در مورد سفر را در دستور کار دارد .

در کل سعی شده است کاربردهای ملموس سفر ارائه شود . بنابر این از آوردن اطلاعات تکراری سایتها و نیز مطالبی که برای (اکثریت) مسافران جذاب نیست مانند ارتفاع شهر ها از سطح دریا و مختصات جغرافیایی و بیشینه ی تاریخی احتراز شده است .

 
امتیاز دهید

این سایت اطلاعات مفیدی در مورد سفر زمینی به ترکیه با اتومبیل شخصی به شما خواهد داد (بخصوص در مورد مسافرت به وان و از طریق مرز زمینی رازی – کاپی کوی و سفر به ایغدیر از مرز زمینی بازرگان) – برای نتیجه گیری بهتر ، چنانچه قصد مسافرت دارید مطالب سایت را از اول …

امتیاز دهید

بررسی کلی

0

امتیاز کاربر: 4.74 ( 6 رای)
0

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme
رفتن به بالا