نقشه راهنمای ترکیه

نقشه های مورد نیاز سفر ترکیه

یکی از ملزومات سفر، بخصوص سفر های زمینی ، داشتن نقشه است. امروزه به لطف وجود برنامه های مکان یابی، امکانات بسیار پیشرفته و کار آمدی در اختیار مسافرین قرار داده شده است اما با توجه به اینکه اکثر این برنامه ها وابسته به اینترنت هستند و ممکن است در سفر دسترسی به اینترنت دائمی نداشته باشید، هنوز هم داشتن نقشه کاغذی یا حداقل فایل آن بر روی موبایل و تبلت بسیار راهگشاست.

در این مطلب تعدادی از نقشه ها با فرمت PDF و نیز فرمت تصویری با کیفیت بالا برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده است. این نقشه ها شامل نقشه جاده های ایران، نقشه شهر وان به زبان فارسی، نقشه توریستی ترکیف ، نقشه شهر تبریز و نقشه جاده های ترکیه می باشد.

بنا داریم با اضافه کردن نقشه های جدید و نیز به روز آوری نقشه های قدیمی، این پست را دائما به روز نگه داریم . برای دانلود هر نقشه، روی نام آن کلیک نمایید.

۱ –

دانلود نقشه جاده ای ایران با قابلیت زوم بالا

 

۲ –

دانلود نقشه جاده های ترکیه با قابلیت زوم بالا

۳ –

نقشه فارسی شهر وان ترکیه

۴ –

نقشه توریستی فارسی شهر وان

۵ –

نقشه راهنمای شهر تبریز

۶ –

نقشه جاده های ترکیه با قابلیت زوم بالا

۷-

 

 

درباره رضا ضربی

هر چهره ای با لبخند زیباست... خاموش بودن،نصف حکمت است... تعقیب نکردن دیگران، نصف آرامش و مداخله نکردن در کار دیگران، نصف ادب ..... همیشه آنکه قویتر بود ، کمتر زور میگفت...... و آنکه راحت تر می گفت اشتباه کردم، اعتماد به نفسش بالاتر بود...... آنکه "صدایش" آرامتر بود، حرف هایش بانفوذتر بود ...... آنکه خودش را واقعا " دوست داشت، دیگران را واقعی تر دوست داشت ..... آنکه به " تفاوت بین انسانها " واقف بود، بیشتر نقاط مشترک میان خود و دیگران را پیدا میکرد... پيروز و پاينده باشيد ??❤️ ............. کانال تلگرامی TrTravel (راهنمای آنلاین شما در سفر ترکیه)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme
رفتن به بالا
طراحی وراه اندازی: علی رسولی 09192221634