هتل دوسکو وان (Dosco Hotel Van)

? هتل دوسکو

? در ادامه بررسی هتل های شهر وان اینبار یک هتل سه ستاره را برای معرفی در نظر گرفته ایم، هتلی که در مقام مقایسه با سایر هتل های سه ستاره در سطح قابل قبولیست و به لحاظ کیفیت خدمات در جایگاه مناسبی قرار دارد. این هتل بعد از تغییرات دکوراسیون و بازسازی های اخیر توانسته است محیط نسبتا مناسبی برای مسافرین پدید آورد.

هتل های سه ستاره معمولا قیمت های مناسبی هم دارند. شاید اگر هدف از رفتن به وان برای شما خرید و صرفه اقتصادی باشد این هتل به خوبی بتواند این خواسته را برای شما برآورده نماید.

هتل دوسکو در نزدیکی میدان بشیول قرار دارد. فاصله این هتل تا میدان بش یول حدود ۳۰۰ متر و فاصله اش تا چهار راه جمهوریت(مرکز شهر)  ۸۵۰ متر و تا مرکز خرید AVM حدود ۱۶۰۰ متر می باشد. میدان بش یول یکی از میدان های مرکزی شهر است که برای رفتن به هر نقطه از وان، از جمله کنار دریاچه و اسکله آکدامار  بسادگی می توانید از آنجا اتوبوس یا دولموش  پیدا کنید

هتل DOSCO  از فرودگاه وان حدود ۸ کیلومتر – از خانه گربه های وان ۴ کیلومتر – از قلعه وان ۵٫۵ کیلومتر – جزیره آکدامار ۴۷ کیلومتر , و با فروشگاه میگروس وان حدود ۲۵۰۰ متر فاصله دارد.

❇️ از امکانات هتل دوسکو میتوان به اینترنت سرعت بالا، تلویزیون ماهواره ای، تهویه مطبوع (سرد و گرم)، دوش، سشوار و پارکینگ و صبحانه رایگان اشاره کرد. رستوران هتل دوسکو در طبقه آخر قرار گرفته و از تراس این رستوران می توانید به چشم اندازی زیبا از کل شهر و همچنین دریاچه و قلعه وان دسترسی داشته باشید. هتل دوسکو مجوطه بیرونی هتل را که محیطی محصور اما روباز است را به پارکینگ مسافرین اختصاص داده است.

? هزینه اقامت در این هتل در ایام عادی معمولا به ازای هر نفر حدود   ۷۵ لیر (تابستان ۱۳۹۸)  میباشد که البته در روزهای پیک مسافر معمولا کمی قیمت بالاتر است. همچنین طبق روال اکثر هتلها، هر چه تعداد نفرات در یک اتاق بالاتر برود، اندکی از قیمت هر نفر کاسته می شود . به این معنی که قیمت تمام شده برای هر نفر در یک اتاق سه نفره اندکی از قیمت نفر در اتاق دو نفره پایین تر است.

همچنین برای کودکان زیر شش سال (بدون تخت – در هر اتاق یک کودک) کرایه ای دریافت نمی شود. در ادامه چند تصویر از این هتل را ببینید :

درباره rasouli

حالا هر وقت يه آدم قوى ميبينم ميخوام بپرسم: تو داستانت به چه تاريكى هايى غلبه كردى؟ كوهها بدون زلزله به وجود نميان .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme
رفتن به بالا
طراحی وراه اندازی: علی رسولی 09192221634