خانه / خرید در ترکیه / برندهای پوشاک ترکیه / چطور بدون نیاز به پرو کردن، شلوار جین بخریم ؟

چطور بدون نیاز به پرو کردن، شلوار جین بخریم ؟

فرض کنید از رنگ و مدل شلوار جین خوشتان امده اما :

فرصت پرو ندارید

جلوی اتاقهای پرو صفی طولانی وجود دارد و حوصله ندارید در صف بایستید

هوا بسیار گرم است و طاقت تحمل گرما و بوی اتاقهای تنگ پرو را ندارید

۵ تا شلوار انتخاب کرده اید و همراهانتان حوصله ندارند منتظر شوند تا تک تک آنها را پرو کنید

می خواهید اندازه یک سایز خاص و معین را در برندهای تجاری مختلفی که برای خرید مد نظر گرفته‌­اید، مورد بررسی و مقایسه قرار دهید.

در تمام این حالات می توانید با چند ترفند ساده از اندازه بودن شلوار انتخابی مطمئن شوید و با خیال راحت بدون پرو ، بخرید.

اول از همه، دکمه شلواری که می­‌خواهید به عنوان معیار در نظر بگیرید را ببندید.

 

روش گردن: اندازه گیری دور کمر با استفاده از گردن

بخش کمر شلوار را درست همان طور که گردنبند خود را به دور گردنتان می‌­بندید، بپیچید. شما می‌­توانید شلوار را از قسمت جلو یا پشت بدن خود بپیچید. در نتیجه، شما می‌­توانید روش انجام این کار را با توجه به راحتی خود انتخاب کنید.

اگر لبه‌های دور کمر به راحتی و بدون تداخل به یکدیگر رسیدند، پس شلوار جین مورد نظر باید درست به اندازه کمرتان باشد. اگر لبه‌های دور کمر روی هم قرار گرفتند، احتمالا این شلوار از سایز بزرگتری برخوردار است. همچنین، اگر بین لبه‌­های شلوار جین فاصله‌­ای وجود داشت، سایز شلوار کوچک‌تر از مقدار لازم است.

 

روش دست: اندازه گیری دور کمر با استفاده از دست

مشت خود را گره کرده و سپس، سعی کنید آرنج و انگشتان جمع شده خود را همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده، در لبه­‌های کمر شلوار جای دهید.

اگر دست شما به خوبی در فضای مورد نظر جای گرفته و شلوار جین به درستی میان آن‌ها قرار گرفته است (همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است)، پس شما شلوار جین مناسبی را برای اندازه دور کمر خود انتخاب کرده‌­اید.

 

تعیین اندازه قد شلوار

پایین پاچه های شلوار را با دو دست بگیرید و دست ها را تا جایی که می توانید باز کنید. اگر وسط شلوار دقیقا زیر چانه قرار بگیرد اندازه شلوار مناسب تان است.

 

چطور بفهمیم شلوار اسکینی آسان تنمان میشود؟

اگر می‌خواهید بدانید شلوار اسکینی آسان تنتان میشود یا نه دست را مشت کنید و از پاچه شلوار رد کنید. اگر دست مشت شده به راحتی و بدون هیچ فشاری در پاچه جا بشود اندازه هست.

همچنین توصیه میکنم مطالب زیر را نیز مطالعه کنید :

راز وجود دگمه‌‌های متعدد روی جیب‌های شلوار جین چیست؟

جدول بین المللی تبدیل سایز شلوار جین

آیا این مطلب برای شما مفید بوده است ؟

درباره رضا ضربی

هر چهره ای با لبخند زیباست... خاموش بودن،نصف حکمت است... تعقیب نکردن دیگران، نصف آرامش و مداخله نکردن در کار دیگران، نصف ادب ..... همیشه آنکه قویتر بود ، کمتر زور میگفت...... و آنکه راحت تر می گفت اشتباه کردم، اعتماد به نفسش بالاتر بود...... آنکه "صدایش" آرامتر بود، حرف هایش بانفوذتر بود ...... آنکه خودش را واقعا " دوست داشت، دیگران را واقعی تر دوست داشت ..... آنکه به " تفاوت بین انسانها " واقف بود، بیشتر نقاط مشترک میان خود و دیگران را پیدا میکرد... پيروز و پاينده باشيد 🌹🌹❤️ ............. کانال تلگرامی TrTravel (راهنمای آنلاین شما در سفر ترکیه)

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

theme
رفتن به بالا
طراحی وراه اندازی: علی رسولی 09192221634